You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Гель-лак Super Cat Effect OXXI Professional

Гель-лак Super Cat Effect OXXI Professional

Гель-лак Super Cat Effect від відомого американського бренду Oxxi Professional – чудове, ідеальне покриття для оформлення бездоганного манікюру для стильних, яскравих дівчат і жінок. Прозорий гель-лак з особливим хімічним складом зручний у використанні, не розтікається, рівномірним шаром наноситься на нігтьову пластину, швидко висихає. Спеціальний магніт дозволяє створювати незвичайну сяючу смужку - загадковий, кгарний ефект «котячого ока».

Професійний засіб Super Cat Effect можна наносити на будь-який кольоровий гель-лак, а золотий, зелений відблиск, нанесений за допомогою магніту, дозволяє експериментувати зі сполученням смуг та відтінків, створюючи неповторні варіанти оригінального дизайну на нігтях. Це значно заощадить ваші витрати на придбання кількох гель-лаків різних відтінків.

Простота технології нанесення Super Cat Effect Oxxi з використанням спеціального магніту, робить доступним виконання даного виду манікюру не тільки для професіоналів, але і нейл-майстрів-початківців, любителів домашнього манікюру. Якісний продукт до 3 тижнів тримається без сколів, тріщин, не залишає дефектів на нігті, не втрачає насиченості кольору та яскравості оздоблювальної смуги.

Справжні поціновувачі стильного та гарного манікюру, не виходячи з дому, звернувшись на сайт нашого інтернет-магазину, за демократичною ціною, оптом та в роздріб зможуть купити гель-лак Super Cat Effect Oxxi Professional. Враховуючи свої уподобання, потреби та дизайнерські завдання, ви зможете придбати оптимальні варіанти гель-лаку з представленого асортименту в каталозі.

Гель-лак Oxxi Super Cat Effect 1 золота смужка, магнітний, 10мл - забезпечує яскраве, акуратне с..

135 грн

Гель-лак Oxxi Super Cat Effect 3 синя смужка, магнітний 10мл - забезпечує яскраве, акур..

135 грн

Гель-лак Oxxi Super Cat Effect 4 зелена смужка, магнітний 10мл - забезпечує яскраве, ак..

135 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,