You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гель-лак Oxxi Super Cat Effect 3 синя смужка, магнітний 10мл

  • Виробники Oxxi
  • Модель: oxxi_super_cat_003
  • Наявність: Є в наявності
135 грн

Гель-лак Oxxi Super Cat Effect 3 синя смужка, магнітний 10мл - забезпечує яскраве, акуратне стійке покриття, яке завдяки густій ​​щільній структурі зручно та рівномірно наноситься, не розтікається, захищає ніготь від небажаних пошкоджень, появи жовтизни. Магічний ефект "котячого ока", який гармонійно поєднується з будь-яким фоном, можна отримати за допомогою спеціального магніту. Прозоре фінішне покриття Oxxi Super Cat Effect 3 синя смужка з блискучими металізованими мікрочастинками перетворить звичайний однотонний манікюр на оригінальний шедевр з розкішним мерехтінням.

Якісні гель-лаки Oxxi стійкі, довговічні в носінні до трьох тижнів, не мають неприємного запаху, що робить комфортним виконання роботи майстром манікюру. Флакон оригінальної форми має привабливий вигляд та зручний об'єм.

За допомогою професійного гель-лаку Super Cat Effect Oxxi Professional 3 синя смужка можна втілювати будь-які дизайнерські ідеї, домагатися не тільки красивого, стильного, але й міцного міцного манікюру на тривалий час.

Технологія нанесення гель-лаку котяче око Oxxi Professional

1. Провести стандартну підготовку нігтя: зняти попереднє покриття, видалити кутикулу, підпиляти нігті, зашліфувати поверхню, надати бажану форму.

2. Очистити нігтьову пластину за допомогою безворсової серветки, на яку нанести засіб, що знежирює і дегідратує, видаливши жир, пил, зайву вологу з поверхні нігтів.

3. Якщо м'які нігті, що шаруються нанести на них спеціальний бондер для створення додаткової адгезії, дати висохнути 20 секунд.

4. Покрити нігті шаром базового покриття під гель-лак, запечатати вільний край, полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампі.

5. Нанести на нігті гель-лак Super Cat Effect Oxxi Professional, запечатати вільний край. Перед полімеризацією кожного шару піднести магніт до гель-лаку на відстань 3 мм і тримати його протягом 10-15 секунд. Полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампи. При необхідності слід нанести другий шар гель-лаку, також здійснити полімеризацію.

6. Нанести топове (фінішне) покриття, запечатати вільний край нігтя, висушити покриття в УФ або LED лампі за часом відповідно до потужності лампи.

7. Якщо використовувався топ із липким шаром, видалити дисперсію безворсовою серветкою, змоченою спеціальною рідиною для зняття липкого шару.

8. Нанести олію­ для кутикули.

Відгуки про товар

Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики товару
Об'єм, мл:8 Колір:синя смужка
Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре