You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Палітра гель-лаків LUXTON

Палітра гель-лаків LUXTON

Бренд класу люкс LUXTON завоював популярність серед професіоналів нейл-індустрії, майстрів-початківців та їх клієнтів по всьому світу завдяки чудовій якості продукції, демократичним цінам і різноманітності, насиченості, яскравості кольорової палітри гель-лаків, яка налічує понад 200 різних відтінків. Приголомшлива кольорова гама надає чудові можливості підібрати ідеальний варіант кольору, відтінку, ефекту в залежності від вашого смаку, уподобань, події та індивідуального стилю. Палітра LUXTON має в своєму розпорядженні: базові класичні білі, чорні, червоні кольори, відтінкові мікси різних комбінацій забарвлень, гель-лаки з голографічними блискітками, магнітним ефектом.

Палітра гель-лаків LUXTON представлена ​​набором із ромашок, заздалегідь покритих зразками гель-лаків, які відповідають оригінальним виробам. Такі палітри дозволять візуально визначити, як виглядатиме нейл-декор на руці та допоможе вам визначитися з вибором потрібного відтінку. На палітрі біля кожної нафарбованої тіпси відмічений номер, за яким буде швидко та легко зробити покупку.

З шикарною палітрою кольорів, представленою в каталозі LUXTON, вам просто створити стильний, оригінальний, неповторний декор нігтів. Підібрати палітру кольорів, дизайну нігтів, вибрати оптимальний за кольором варіант гель-лаку та купити за доступною ціною можна оптом та в роздріб у нашому інтернет-магазині.

Компактна палітра кольорів ромашка гель-лаків LUXTON дозволить створити гарний та стильний манікюр, який виділить вас з натовпу, підкреслить вишуканий смак і витончений стиль.

Палітра гель-лаків LUXTON – незамінний аксесуар для тих, хто працює в нейл-індустрії, відмінний ..

750 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,