You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Подарунковий сертифікат OXXI Professional

Подарунковий сертифікат OXXI Professional

Подарунковий сертифікат – креативне рішення, ідеальна нагода порадувати рідних, друзів, колег по роботі та коханих врученням корисного подарунка з будь-якого приводу – на свято, день народження, ювілей або урочисту подію. Даний сюрприз дасть змогу людині самостійно вибрати на вказану в сертифікаті суму бажаний подарунок, будь-яку продукцію бренду Oxxi Professional, яка представлена ​​у нашому каталозі, який їй справді потрібна.

Купити подарункові сертифікати можна в інтернет-магазині oxxi.kiev.ua оптом та в роздріб, зв'язавшись з менеджером по телефону, електронною поштою або заповнити онлайн-зявку. Після оплати вартості подарункового сертифіката, він буде направлений за адресою одержувача приємного сюрпризу.

Сертифікати в подарунок мають привабливий дизайн, поміщаються у барвисті конверти з квітковим оформленням, дозволяють купувати товари на 350, 500, 1000 гривень. На представлених сертифікатах є унікальний номер, який можна вказати під час заповнення заявки на покупку. Придбаний сертифікат дарує можливість вибрати якісний товар для нігтьового бізнесу від відомої ТМ Oxxi Professional не лише на нашому оптовому складі (за адресою м.Київ, вул. Здолбунівська, 17, ТЦ «Ашан»), а й онлайн на офіційному сайті oxxi.kiev. ua.

Термін дії сертифіката-подарунка складає ---------. Якщо підібраний вами товар перевищує суму, вказану в сертифікаті, ви зможете доплатити різницю. Сертифікат не можна обміняти на кошти вбо повернути. Скористайтеся чудовою можливістю та замовте подарунковий сертифікат на покупку фірмового сертифікованого товару, який стане гарним корисним презентом, порадує жінку, близького родича, рідну людину, колегу по роботі.

Подарунковий сертифікат, номінал 350грн - чудова можливість заощадити час на пошук ідеального нез..

350 грн

Подарунковий сертифікат, номінал 500грн - чудова можливість заощадити час на пошук ідеального нез..

500 грн

Подарунковий сертифікат, номінал 1000грн - чудова можливість заощадити час на пошук ідеального не..

1000 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,