You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
УФ/Led лампи OXXI Professional

УФ/Led лампи OXXI Professional

УФ/Led лампа – незамінний нейл-інструмент нового покоління, призначений для якісної полімеризації гель-лаків, шеллаків, біогелів та нарощування нігтів. Щоб закріпити дані покриття, відомий американський бренд Oxxi Professional пропонує використовувати не звичайну УФ лампу, а її гібрид – новинку, що поєднує в одній конструкції особливості двох ламп – ультрафіолетової та LED.

УФ/Led лампа Oxxi Professional виготовлена ​​з якісного пластику, не має знімного дна, відрізняється надійною конструкцією, простотою та безпекою в експлуатації, дозволяє економити час на швидкості просушування до 30 секунд, збільшуючи кількість клієнтів. Гібрид УФ/Led лампи підходить для полімеризації різних матеріалів, комфортного виконання процедур манікюру та педикюру, як у професійних салонах, так і в домашніх умовах.

Інноваційна УФ/Led лампа Oxxi має кілька налаштувань часу, функцію режиму запам'ятовування вибраного таймера – тепер не потрібно стежити за часом затвердіння гель-лаку. Зручною для майстра є функція сенсорного включення інструменту – варто лише помістити в лампу руку, вона вмикається (цикл включень/вимкнень необмежений). Оптимальні розміри лампи УФ/Led дозволяють сушити всю руку відразу (всі пальці). На відміну від звичайних типів сушильних ламп, гібридні мають підвищений ресурс служби.

Нейл інструмент безпечний для шкіри, економний у споживанні електроенергії, не вимагає частого обслуговування. Купити УФ/Led лампи Oxxi Professional, незамінний якісний інструмент для роботи нейл-майстра за демократичною ціною оптом та в роздріб можна у нашому інтернет-магазині.

LED/UV лампа 2в1 Oxxi Professional – універсальна світлодіодна лампа, створена за новими інноваці..

1990 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,