You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Cosmo Top OXXI Professional

Cosmo Top OXXI Professional

Cosmo Top OXXI Professional - неймовірно гарне фінішне покриття, яке ефектно переливається та розкішно блищить, завдяки наявності в складі безлічі блискіток, глянсове фінішне покриття трифазної гелевої системи. Глітерний топ Cosmo перетворює будь-який колір гель-лаку від найсвітлішого до найтемнішого.

В інтернет-магазині oxxi.kiev.ua за доступними цінами представлений різноманітний каталог базових та топових покриттів відомої ТМ Oxxi Professional з покращеною формулою, флакони різного обєму, без яких неможливо втілити в життя оригінальні дизайнерські ідеї для оформлення вашого манікюру. Купити професійні засоби Oxxi недорого оптом та в роздріб зможе кожен зацікавлений клієнт як для роботи в салонах, так і для домашнього використання.

Товари користуються популярністю серед професійних майстрів салонів та новачків – аматорів завдяки безпечному гіпоалергенному складу, посиленого вітамінним комплексом, який подовжує стійкість гель-лаку при механічних впливах, впливах ультрафіолету та хімічних складових миючих засобів.

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Cosmo Top 1 глітерний, 10 мл - неймовірно га..

160 грн

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Cosmo Top 2 глітерний, 10 мл - неймовірно га..

160 грн

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Cosmo Top 3 глітерний, 10 мл - неймовірно га..

160 грн

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Cosmo Top 4 глітерний, 10 мл - неймовірно га..

160 грн