You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Гель-лак Frosty LUXTON

Гель-лак Frosty LUXTON

Гель-лак Frosty приголомшлива, супер блискуча і супер святкова колекція фантастичних магнітних гель-лаків від відомого виробника LUXTON, продукція якого користується великою популярністю серед професійних майстрів нейл-індустрії та любителів манікюру в домашніх умовах. Оригінальне покриття з мерехтливими, фантастичними, об'ємними переливами металізованих мікрочастинок, які формують химерні глибокі малюнки на нігтях, створюють ефектний дизайн, надають манікюру рис загадковості та особливого шику. Даний ефект виходить за допомогою магніту, має ілюзію неймовірного об'єму, він переливається, змінює відтінки та надає манікюру магічну глибину та фантастичні кольорові переливи.

Професійний гель-лак LUXTON відрізняється високою стійкістю, три тижні тримається на нігтях, не сколюється, не тріскається, не втрачає привабливості первозданного вигляду і не вимагає додаткової корекції. Краса гель-лаку LUXTON Frosty максимально проявляється при нанесенні на чорну підкладку. Щільна текстура добре та рівномірно наноситься на нігтьову пластину без пропусків, смуг, не розтікається, не затікає за кутикулу та не вимагає багатошарового нанесення. Підвищена щільність гель-лаку дозволяє його економно витрачати, а інноваційна формула не завдає шкоди натуральному нігтю, яскравий відблиск маскує недоліки і нерівності нігтьової пластини.

Казкове диво мерехтливого гель-лаку LUXTON Frosty тепер доступне кожному! Купити за доступною ціною, оптом та в роздріб якісні гель-лаки від відомого виробника LUXTON у нашому інтернет-магазині може кожен зацікавлений клієнт, що цінує красу, стиль. Створи атмосферу свята!

Гель-лак LUXTON Frosty 1, магнітний, 10мл - магнітний гель-лак з фантастичним ефектом, що зачаро..

155 грн

Гель-лак LUXTON Frosty 2, магнітний, 10мл - магнітний гель-лак з фантастичним ефектом, що зачаро..

155 грн

Гель-лак LUXTON Frosty 3, магнітний, 10мл - магнітний гель-лак з фантастичним ефектом, що зачаро..

155 грн

Гель-лак LUXTON Frosty 4, магнітний, 10мл - магнітний гель-лак з фантастичним ефектом, що зачаро..

155 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,