You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Гель-паста OXXI Professional

Гель-паста OXXI Professional

Гель-паста Oxxi від відомого американського виробника Oxxi Professional – професійний якісний засіб для створення неповторного, стильного манікюру. Матеріал має густу консистенцію, щільну текстуру, відрізняється простотою та пластичністю в роботі, найкращий компонент при виконанні складного декорування в нейл-індустрії. Покриття використовується для створення об'ємних 3D дизайнів, надання їм глибини, рельєфності, художнього розпису нігтів, ліплення або плаского дизайну.

Брендова гель-паста Oxxi завдяки якісному складу, відмінним характеристикам та доступній ціні завоювала популярність серед професійних майстрів нігтьового сервісу та звичайних споживачів, поціновувачів стійкого манікюру, що проводиться в домашніх умовах.

Для тих, хто прагне відкрити для себе найкращі властивості сучасних засобів моделювання нігтів та створення стильного манікюру від знаменитого бренду Oxxi Professional, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. У каталозі поряд з іншою фірмовою продукцією представлений великий вибір гель-пасти Oxxi,тому купити оптом і в роздріб недорого зможе кожен зацікавлений клієнт.

Гель-паста Oxxi Professional з насиченим пігментом та щільною текстурою зручна в роботі, не втрачає насиченості кольору, швидко полімеризується в ультрафіолетовому режимі та LED лампах, не залишаючи дисперсійного шару, легко знімається спилюванням. Для створення неповторних дизайнів, отримання різних химерних візерунків можна ефектно комбінувати модні кольори із запропонованої палітри.

Гель-паста біла / OXXI Gel paste white, 5г відрізняється інноваційною стійкою формулою, застосов..

150 грн

Гель-паста золото / OXXI Gel paste gold, 5г відрізняється інноваційною стійкою формулою, застосо..

150 грн

Гель-паста срібло / OXXI Gel paste silver, 5г відрізняється інноваційною стійкою формулою, засто..

150 грн

Гель-паста чорна / OXXI Gel paste black, 5г відрізняється інноваційною стійкою формулою, застосо..

150 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,