You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Вітражний гель-лак Crystal Glass OXXI Professional

Вітражний гель-лак Crystal Glass OXXI Professional

Вітражний гель-лак Crystal Glass – справжня знахідка для шанувальниць неповторного покриття нігтів. Якщо ви хочете проявити індивідуальність, оригінальний стиль та виділитися з натовпу, вам допоможе вітражний гель-лак Crystal Glass від популярного бренду Oxxi Professional. Відома американська компанія не втомлюється дивувати сучасних модниць якісними професійними засобами та цікавими новинками для створення ексклюзивного манікюру.

Гель-лаки з напівпрозорою текстурою використовуються для створення вітражного дизайну на нігтях, незвичайних композицій з кришталевим ефектом. Майстри нейл-арту можуть комбінувати вітражний дизайн із ручним художнім розписом та візерунками у техніці стемпінг. Цікавим рішенням буде застосувати Crystal Glass як верхнє покриття під основу з фольги. Багатофункціональне якісне вітражне покриття Oxxi можна використовувати самостійно або поєднувати та комбінувати з гель-лаками інших типів, створюючи стильний стійкий манікюр, втілюючи креативні дизайнерські ідеї.

Купити гель-лак Crystal Glass Oxxi Professional за демократичною ціною, оптом та в роздріб у нашому інтернет-магазині зможе кожен зацікавлений клієнт, який цінує красу, оригінальність та якість.

Широкий пензлик дозволить зручно та рівномірно наносити вітражний гель-лак на нігтьову пластину. Crystal Glass не розтікається, не залишає пропусків, смуг, гарантує яскравість та соковитість кольорів, стійкість, довговічність у носінні до 3 тижнів. Відсутність неприємного запаху робить комфортним нанесення, не викликає алергії та незручних відчуттів.

Різноманітна палітра кольорів надає можливість вибору будь-якій модниці оптимального відтінку покриття, який підходить під її смак, уподобання та вбрання.

Завдяки чудовій якості, збалансованому складу, позитивним властивостям та перевагам, вітражний гель-лак Oxxi завоював чимало шанувальників серед професійних спеціалістів салонів, майстрів-початківців та любителів красивого стійкого манікюру, які воліють робити його в домашніх умовах.

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 28 рожевий, неоновий, 10мл – якісний фірмовий засіб для ст..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 30 жовтий, неоновий, 10мл – якісний фірмовий засіб дл..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 31 синій, 10мл – якісний фірмовий засіб для створення ..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 33 фіолетовий, 10мл – якісний фірмовий засіб для створ..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 42 смарагдовий, 10мл – якісний фірмовий засіб для створення..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 47 рожевий, 10мл – якісний фірмовий засіб для створення сти..

160 грн

Вітражний гель-лак OXXI Crystal Glass 58 червоний, 10мл – якісний фірмовий засіб для створен..

160 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,