You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Shiny Top OXXI Professional

Shiny Top OXXI Professional

Shiny Top OXXI Professional - це неймовірно гарне фінішне покриття, яке ефектно переливається та розкішно блищить; глянсове фінішне покриття трифазної гелевої системи без залишкового дисперсного шару, захищає покриття від пошкоджень та негативних впливів зовнішнього середовища, зберігає привабливість зовнішнього вигляду, колір. Прозора основа топу Shiny Top із шиммером доповнена сяючими голографічними блискітками та невеликими конфетті – у цьому його секрет та головна перевага.

Товар користується популярністю серед професійних майстрів салонів краси та новачків – аматорів завдяки безпечному гіпоалергенному складу, посиленого вітамінним комплексом, та стійкістю топу, завдяки чому манікюр захищений від механічного впливу, ультрафіолету та хімічних складових миючих засобів.

В інтернет-магазині oxxi.kiev.ua за доступними цінами представлений різноманітний каталог топових покриттів відомої ТМ Oxxi Professional з покращеною формулою, різного обєму флаконів, без яких неможливо втілити в життя оригінальні дизайнерські ідеї для оформлення вашого манікюру. Купити професійні засоби Oxxi недорого оптом та в роздріб зможе кожен зацікавлений клієнт як для роботи в салонах, так і для домашнього використання.

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Shiny Top 1 з шиммером, 10 мл. - неймовірно ..

160 грн

Топ для гель-лаку без липкого шару Oxxi Professional Shiny Top 2 з шиммером, 10 мл. - неймовірно ..

160 грн