You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Гель-лак Rumba OXXI Professional

Гель-лак Rumba OXXI Professional

Гель-лак Rumba – дуже гарна, неймовірно ефектна, нова колекція гель-лаків для неповторного дизайнерського манікюру 2020 від Oxxi Professional, яка підкорила жіночі серця. Якщо для вас пріоритетною є відмінна якість, ексклюзивність, поспішіть купити оптом та в роздріб за доступною ціною новинку – гель-лак Oxxi Rumba американської торгової марки Oxxi Professional, представлений шикарною колекцією в каталозі нашого інтернет-магазину оxxi.kiev.ua.

Гель-лак Oxxi Rumba можна наносити без підкладки - для ніжних сяючих композицій, на темну підкладку - щоб якомога яскравіше підкреслити колірне мерехтіння на контрасті, на будь-який інший відтінок підкладки - щоб оцінити всі візуальні нюанси і особливості. Заслуженою популярністю ці професійні засоби користуються як у досвідчених майстрів престижних салонів краси, так і любителів, які воліють виконувати манікюр самостійно вдома.

Гель-лак Rumba Oxxi завдяки своїй консистенції відмінно наноситься на нігтьову пластину, не розтікається, рівно лягає, не допускаючи пропусків, захищає манікюр від небажаних зовнішніх впливів. Покриття має приємний запах, не руйнується, до 3 тижнів зберігає насичений ніжний колір, приємний блиск. Нанесення та зняття гель-лаку проводиться легко, швидко, без особливих зусиль, не ушкоджує нігтьову пластину.

Завоювавши величезну популярність, гель-лаки Oxxi Rumba є ефективнішими, якіснішими, красивішими в порівнянні зі звичайними лаками. Придбати сертифіковану продукцію Oxxi Professional оптом та в роздріб, за доступною ціною можна у нашому інтернет-магазині.

Гель-лак Rumba Oxxi 1, золотисто-салатовий мікс слюди на прозорій основі, 10мл - дуже гарна, нейм..

160 грн

Гель-лак Rumba Oxxi 2 зелено-рожево-бірюзовий мікс слюди на прозорій основі, 10мл - дуже гарна, не..

160 грн

Гель-лак Rumba Oxxi 3, синьо-фіолетово-блакитний мікс слюди на прозорій основі, 10мл - дуже гарна,..

160 грн

Гель-лак Rumba Oxxi 4, салатово-золотистий мікс слюди на прозорій основі, 10мл - дуже гарна, неймо..

160 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,