You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Пилки та бафи LUXTON

Пилки та бафи LUXTON

Пилки, бафи - важливі інструменти, необхідні для якісної роботи майстра манікюру при виконанні обробки нігтьової пластини, її шліфування, надання красивої форми. Кожній процедурі повинні відповідати певний тип пилки, для полірування – спеціальні бафи з різних матеріалів.

Купити спеціальні набори або інструмент, що окремо цікавить, можна за доступною ціною оптом і в роздріб у нашому інтернет-магазині. В асортименті представлені пилки та бафи різних видів, різної жорсткості від відомого виробника LUXTON. Інструменти виготовлені з якісних матеріалів, мають чудові властивості та характеристики, мають високу міцність, зносостійкість, безпеку, тому відрізняються тривалістю експлуатації, зручністю і комфортом у роботі.

Нейл-інструменти LUXTON ідеальні для обробки натуральних та штучних нігтів, за допомогою яких можна коригувати форму нігтів при нарощуванні, змінювати довжину, знімати різні покриття – гель-лак, гель, акрил.

Для використання в професійних салонах та домашніх умовах необхідно мати різні пилки та бафи. Для домашнього застосування достатньо купити простий манікюрний набір з базовими засобами, які впораються з поліруванням нігтя та отримання красивої форми.

Робота в професійних манікюрних салонах, школах краси передбачає наявність дорогих фірмових інструментів, самостійну та додаткову комплектацію наборів для манікюру.

Підбір пилок та бафів LUXTON для роботи майстром манікюру здійснюється в залежності від виду виконуваних процедур, матеріалу нігтів та цілей застосування інструментів нейл-майстром. Для коригування штучних нігтів застосовують жорсткі, грубі пилки, для роботи з натуральним нігтем кращі м'які допоміжні інструменти.

50 грн

Баф LUXTON 100/100 призначений для точного шліфування штучних та натуральних нігтів, усунення шо..

50 грн

50 грн

Баф LUXTON 100/180 призначений для точного шліфування штучних та натуральних нігтів, усунення шор..

50 грн

Пилка LUXTON півмісяць 100/100 має дві робочі сторони, зручний дизайн, підходить для обробки віл..

45 грн

Пилка LUXTON півмісяць 150/240 має дві робочі сторони, зручний дизайн, підходить для обробки віл..

45 грн

Пилка LUXTON тонка на дерев'яній основі 180/240 має дві робочі сторони, зручний дизайн, підходит..

40 грн

Пилка LUXTON тонка на пластиковій основі 100/180 має дві робочі сторони, зручний дизайн, підходи..

45 грн

Пилка LUXTON фігурна 150/180 має дві робочі сторони, зручний дизайн, підходить для обробки вільн..

45 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,