You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Допоміжні рідини OXXI Professional

Допоміжні рідини OXXI Professional

Допоміжні рідини - невід'ємні компоненти, без яких неможливо обійтися при проведенні якісної процедури виконання кгарного манікюру та педикюру. Поступово манікюр втрачає привабливість і з'являється необхідність зняття гелевого або акрилового покриття. Щоб отримати відмінний результат і не нашкодити натуральному нігтю під час виконання цієї процедури, краще використовувати якісні професійні засоби від відомих виробників. Популярний американський бренд Oxxi Professional пропонує різноманітний асортимент спеціальних рідин, які спростять: зняття гель-лаку, акрилу – Gel Remover та видалення дисперсійного шару (липкості), який утворюється після полімеризації матеріалів – Cleanser Gel.

Якісні допоміжні рідини ТМ Oxxi Professional незамінні в роботі професіоналів нігтьового сервісу, майстрів-початківців без належного досвіду та у любителів стійкого манікюру в домашніх умовах.

Фірмові рідини Oxxi Professional мають в основі універсальну формулу з активнодіючими речовинами, які безпечні для натурального нігтя і ефективні при видаленні штучних покриттів та липкого шару після полімеризації.

Професійні засоби не псують структуру нігтя, виключають ранки, порізи та мікротравми, приємно пахнуть, м'яко розчиняють покриття гель-лаку та акрилу, оперативно видаляють їх, безпечні для натуральних нігтів.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити рідини Oxxi Professional оптом та в роздріб та оцінити їхню відмінну якість, переваги та доступну ціну.

Ремувер для кутикули Oxxi Remover Cuticle, 100мл засіб для видалення кутикули, пом'якшує і допома..

145 грн

Ремувер для кутикули Oxxi Remover Cuticle, 50мл засіб для видалення кутикули, пом'якшує і допомаг..

80 грн

Рідина для зняття гелю, гель лаку, акрилу Oxxi Remover Gel Polish & Bio Gel, 500мл спеціальни..

170 грн

Рідина для зняття липкого шару Oxxi Professional Cleanser Gel, 200 мл дозволить завершити гель-лак..

160 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,