You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional – неймовірний помічник у нейл-індустрії для зміцнення натуральних нігтів, для ремонту нігтів, проведення процедури нарощування та донарощування нігтів. Легка, еластична консистенція при полімеризації забезпечує міцне покриття, яке за багатьма характеристиками набагато перевершує акрилові та гелеві матеріали для нарощування, позбавлена ​​їх недоліків.

Полігель від ТМ Oxxi Professional не має запаху, безпечний для нігтьової пластини, відрізняється пластичністю та міцністю, у своєму складі не містить шкідливих для здоров'я домішок та компонентів, що можуть спричинити алергію. Засіб зручний у роботі, рівномірно наноситься на нігтьову пластину, не розтікається, не тягнеться за пензлем, не твердне на повітрі, тільки в лампі, не доставляє дискомфорту при просушуванні в УФ або LED лампі, дозволяє швидко створити ідеальну форму нігтя.

При нанесенні характеризується стійкістю до перепадів температури, що дозволяє майстру регулювати оптимальну швидкість роботи, виконувати нарощування за допомогою складних форм і типсів, зміцнювати слабкі та тонкі нігті. Знімати засіб зручно шляхом замочування у спеціальній рідині або спилювання спеціальною пилкою, при спилюванні утворюється мало пилу.

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional  – професійний засіб для нарощування нігтів можна купити в нашому інтернет-магазині в роздріб та оптом за прийнятними цінами. 

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 1, 15мл - – неймовірний помічник у нейл-індустрії..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 2, 15мл - – неймовірний помічник у нейл-інду..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 3, 15мл – неймовірний помічник у нейл-індустрії д..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 4, 15мл – неймовірний помічник у нейл-індустрії д..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 5, 15мл - – неймовірний помічник у нейл-інду..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 6, 15мл - – неймовірний помічник у нейл-інду..

250 грн

Полігель Liquid Poly Gel OXXI Professional, 7, 15мл - – неймовірний помічник у нейл-інду..

250 грн