You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Гель-павутинка Spider gel OXXI Professional

Гель-павутинка Spider gel OXXI Professional

Spider gel Oxxi – унікальний, тягучий та еластичний матеріал призначений для створення стильного дизайну манікюру у вигляді легкої, невагомої павутинки. Він підходить для нанесення тонких переплетених ліній, неповторних абстракцій та геометричних візерунків, об'ємних, рельєфних або химерної форми малюнків. За допомогою професійного гелю від відомого американського виробника Oxxi Professional навіть нейл-майстер-початківець зможе виконувати гарні оригінальні дизайни з тонкими лініями.

Гель-павутинка Spider представлена ​​в чотирьох відтінках (чорний, білий, срібло, золото), має липкий шар, густу, в'язку консистенцію, яка завдяки своїй тягучості дозволяє легко та швидко намалювати тонкі лінії павутинки. Гель рухами, що розтягуються, накладається на нігтьову пластину за допомогою дотса або пензля швидко полімеризується в УФ, LED лампах, створюючи неповторний дизайн, який ефектно виглядає.

Застосування в роботі фірмового, якісного матеріалу майстром манікюру послужить гарантією отримання відмінного кінцевого результату, дасть можливість втілити в життя найсміливіші творчі дизайнерські ідеї. Spider gel Oxxi Professional відрізняється простотою використання та стійкістю, добре лягає на ніготь, швидко сохне, стильно виглядає, не втрачає привабливості зовнішнього вигляду та чіткості малюнка. Еластичний гель підходить для мереживних малюнків або для найсміливіших абстрактних та геометричних.

Відмінні властивості професійного Spider gel Oxxi оцінили багато фахівців нейл-індустрії. Spider gel Oxxi Professional можна купити за доступною ціною оптом та роздріб у нашому інтернет-магазині.

Гель-павутинка біла / Oxxi Spider gel white, 5г - один із видів універсального матеріалу, який н..

150 грн

Гель-павутинка золото / Oxxi Spider gel gold, 5г - один із видів універсального матеріалу, який н..

150 грн

Гель-павутинка срібло / Oxxi Spider gel silver, 5г - один із видів універсального матеріалу, який ..

150 грн

Гель-павутинка чорна / Oxxi Spider gel black, 5г - один із видів універсального матеріалу, який н..

150 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,