You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Праймери та знежирювачі OXXI Professional

Праймери та знежирювачі OXXI Professional

Знежирювач - професійний, спеціальний засіб, який застосовується з метою підготовки нігтьової пластини до декоративного покриття гель-лаком, нарощування нігтів. Основними функціями засобу є очищення нігтьової пластини від забруднень, жиру, липкого шару та зайвої вологи, видалення природного блиску та вирівнювання поверхні нігтя. Знежирювач від відомого виробника Oxxi Professional готує ніготь до кращого зчеплення з гель-лаком, що значно збільшує стійкість та міцність манікюру, збереження його привабливого зовнішнього вигляду, кольору, блиску без сколів та тріщин.

Багато майстрів манікюру та педикюру та цінителі якісної нейл-продукції бренду Oxxi, що роблять нанесення гель-лаку вдома, крім знежирювача, використовують: дегідрататор, який набагато якісніше знежирює, просушує нігтьову пластину, видаляє вологу та забезпечує більш глибоке проникнення засобу; безкислотний праймер сприяє хорошому зчепленню основного покриття та нігтьової пластини, застосовується для проблемних нігтів.

Купити знежирювачі та праймери від ТМ Oxxi Professional у нашому інтернет-магазині можна оптом та в роздріб за демократичними цінами, зі швидкою доставкою по території України. Оригінальна брендова продукція цього напряму широко представлена ​​в каталозі магазину.

Знежирювач для нігтів Oxxi Nail fresher, 15 мл - універсальний знежирювач, сприяє підготовці ніг..

160 грн

Праймер безкислотний Oxxi Ultra Bond, 15 мл - це професійний безкислотний праймер, який буде служ..

160 грн

Для цього Вам потрібно заповнити форму на сторінці ОПТ, вказавши контактні дані,