You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гель-фарба для стемпінгу Oxxi Stamping Gel Paint 7 бузковий, 5г

  • Модель: STAMPING_GEL_PAINT_7
  • Наявність: Є в наявності
150 грн

Гель-фарба для стемпінгу Oxxi Stamping Gel Paint 7 бузковий, 5г - професійна фарба для стемпінгу, що дозволяє вдосконалити техніку створення цікавих складних малюнків, деталізованих зображень та ефектних дизайнів. Покриття додасть вашому манікюру стилю, індивідуальності, підкреслить доглянутість та красу нігтів.

Гель-фарба Oxxi Stamping Gel Paint 7 бузковий має широку сферу застосування, крім стемпінгу, вона активно використовується для нейл-розпису та аеропуфінгу. Дана гель-фарба підходить для роботи з дисками, пластинами, легко, рівномірно заповнює шаблони малюнків та гарантує якісний передрук відбитка на нігтьову пластину. Гель-фарба не застигає на повітрі, тому без шкоди для нігтя та основного покриття можна виправити невдалий малюнок, стерши його, і виконати новий варіант.

Змішуючи різні кольори із запропонованої виробником палітри відтінків, можна створювати оригінальні дизайни манікюру з різними насиченими відтінками.

Завдяки унікальній формулі Stamping Gel Paint економно витрачається, зайві залишки фарби можна зняти скребком і повернути в зручну ємність назад, щоб знову використовувати. Диски не потрібно відмивати у спеціальній рідині, їх достатньо протерти вологою серветкою.

Технологія нанесення Stamping Gel Paint Oxxi Professional

1. Провести стандартну підготовку нігтя: зняти попереднє покриття, видалити кутикулу, підпиляти нігті, зашліфувати поверхню, надати бажану форму.

2. Очистити нігтьову пластину за допомогою безворсової серветки, на яку нанести засіб, що знежирює і дегідратує, видаливши жир, пил, зайву вологу з поверхні нігтів.

3. Якщо м'які нігті, що шаруються нанести на них спеціальний бондер для створення додаткової адгезії, дати висохнути 20 секунд.

4.Покрити нігті шаром базового покриття під гель-лак, запечатати вільний край, полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампі.

5. Нанести на нігті гель-лак, запечатати вільний край, полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампі. При необхідності слід нанести другий шар гель-лаку, також здійснити полімеризацію.

6. Нанести на вибраний малюнок гель-фарбу для стемпінгу, стежачи за тим, щоб все гравіювання було нею заповнене, надлишки гель-фарби зняти скребком.

7. Перекочуючим рухом надрукувати відбиток малюнка на штамп, перевірити його якість, при необхідності видалити непотрібні елементи. Також перекочуючим рухом, щоб якісно нанести малюнок на зону біля бічних валиків, перенести відбиток зі штампу на ніготь у задуманому дизайном положенні, полімеризувати 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд у LED лампі

8. Нанести топове (фінішне) покриття, запечатати вільний край нігтя, висушити покриття в УФ або LED лампі за часом відповідно до потужності лампи.

9. Якщо використовувався топ із липким шаром, видалити дисперсію безворсовою серветкою, змоченою спеціальною рідиною для зняття липкого шару.

10. Нанести олію на кутикулу.

Відгуки про товар

Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики товару
Об'єм, мл:5 Колір:бузковий
Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре