You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Гель-лак LUXTON Confetti 2, йогуртовий з кольоровими конфетті, 10мл

  • Виробники Luxton
  • Модель: Confetti_002
  • Наявність: Є в наявності
155 грн

Гель-лак LUXTON Confetti 2, йогуртовий з кольоровими конфетті, 10мл - це особливе святкове та яскраве покриття для нігтів преміум-класу, супер святкова новинка від LUXTON. Даний гель-лак має відмінну якість, щільну текстуру, шикарний відтінок, дозволяє створювати неповторні дизайни, забезпечує стійке, гарне покриття до 3 тижнів, захищає манікюр від пошкоджень. LUXTON Confetti – це гель-лаки на напівпрозорій основі з додаванням різнокаліберних круглих конфетті, мрія будь-якої сучасної модниці. Колекція конфетті ідеальна для створення яскравих дизайнів та розміщення акцентів на одному або кількох нігтях. Високий рівень густоти гель-лаку спрощує моделювання, покриття економно витрачається, рівномірно наноситься зручним аплікатором по всій нігтьовій пластині без нашарування та потовщення. Гель-лак добре тримається навіть на тонких та ламких нігтях, довго зберігає естетичність зовнішнього вигляду, не втрачає свого сяйва під дією різних небажаних впливів.

Гель-лак LUXTON Confetti 2, йогуртовий з кольоровими конфетті - це казкове поєднання дрібних і великих конфеті, якісний склад, що дозволяє використовувати покриття як професійний декор так і в творчості майстра-початківця в домашніх умовах, для створення ексклюзивного манікюру, який відрізнятиметься від стандартні зразки.

Технологія нанесення гель-лаку LUXTON

1. Провести стандартну підготовку нігтя: зняти попереднє покриття, видалити кутикулу, підпиляти нігті, зашліфувати поверхню, надати бажану форму.

2. Очистити нігтьову пластину за допомогою безворсової серветки, на яку нанести засіб, що знежирює і дегідратує, видаливши жир, пил, зайву вологу з поверхні нігтів.

3. Якщо м'які нігті, що шаруються, нанести на них спеціальний бондер для створення додаткової адгезії, дати висохнути 20 секунд.

4. Покрити нігті шаром базового покриття для гель-лаку, запечатати вільний край, полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампі.

5. Нанести на нігті гель-лак, запечатати вільний край, полімеризувати кожен шар 2 хвилини в УФ лампі або 30 секунд LED лампі. При необхідності слід нанести другий шар гель-лаку, також здійснити полімеризацію. Якщо потрібно, виконайте дизайн.

6. Нанести топове (фінішне) покриття, запечатати вільний край нігтя, висушити покриття в УФ або LED лампі відповідно до потужності лампи.

7. Якщо використовувався топ із липким шаром, видалити дисперсію безворсовою серветкою, змоченою спеціальною рідиною для зняття липкого шару.

8. Нанести олію для кутикули.

Відгуки про товар

Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Характеристики товару
Об'єм, мл:10 Колір:йогуртовий з кольоровими конфетті
Оцінка 0
Залишити відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре